Sporta spēles

Jau kopš 1975.gada Jūrkalnē ir motokrosa entuziasti ,kuri piedalījās dažadās sacensībās ,lai iegūtu mūsu komandai kausus ,daži piedalās vēl joprojām ,bet dažiem tas ir tikai hobijam.

Katru gadu pie mums notiek dažādu sporta spēļu sacensības ,gan lieliem ,gan maziem . Šogad kā galveno sporta veidu izvēlējāmies  ''MOTO veiklību Jūrkalnē '' ,piedalījās 18 dalībnieki ar dažādiem motocikliem ,mopēdiem ,dažādos vecumos .

Ar nelielu parādes braucienu sākās veiklības braucieni ,kur bija jāizbrauc - sešnieks ,zem līstes ,lakta ,astoņnieks ,trampalīns ,ūdensglāze jāpārceļ ,ar galvu bumba jāaizskar ,riņķis jāpārceļ uz citu stabiņu ,šūpoles ,dēlis un finiša līnija ,uzvarēja Guntis Bērziņš .

Blakus sporta laukumā notika StreetBola ,pludmales volejbola ,dažādas jautras sacensības ,automašīnas stumšana ,olu mešana tālumā .

Ceram ,ka jūlija beigās būs ieviesta tradīcija un katru gadu tiksies ar vien vairāk moto un sportot gribētāji.Paldies mūsu atbalstītājiem un sponsoriem par jūsu devīgumu ,gan morāli ,gan materiāli.